menu

Aktuální nabídka práce

Společnost HYDRO & KOV hledá nové kolegy do svého mladého týmu.

Hledáte práci, nebo plánujete ve svém profesním životě změnu? Možná vás zaujme nabídka třeboňské společnosti HYDRO & KOV, která momentálně hledá do svého mladého týmu řidiče nákladního automobilu, strojní obsluhu pásového rypadla, strojní obsluhu sacího bagru a zámečníka.

Firma HYDRO & KOV je na trhu jedenáct let. Ačkoliv sídlí na jihu Čech, plní zakázky po celé republice. „Zabýváme se zejména vodohospodářskou činností, okrajově pak pilařskou a zámečnickou výrobou. Největší podíl činí rekultivace vodních ploch a odbahňování rybníků. Naší devízou je specializace na provedení těchto prací, kde je území chráněno pro výskyt vzácných druhů rostlin a živočichů,“ uvádí společnost, která dbá na technickou modernizaci a zlepšování technologických postupů, aby byla i nadále konkurenceschopná. Zároveň klade důraz na své zaměstnance, které vede k zodpovědnému přístupu plnění povinností. „Jsme si vědomi, že obchodní partneři posuzují důvěryhodnost firmy nejen podle kvality díla, ale i podle zkušeností a odborných znalostí jejich pracovníků.“

 

Pojďme mrknout na aktuálně nabízené pracovní pozice:

 

 ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU
Požadováno: Příslušné řidičské oprávnění sk. C, E, praxe v oboru vítána, profesní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a časová flexibilita, vzdělání - odborné vyučení bez maturity.

Co společnost může nabídnout: Stálou práci ve stabilní společnosti na HPP, dobré pracovní podmínky, mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení 180 až 300 korun na hodinu, měsíční prémie, stravenky, po odpracovaném prvním roce prémie 20 tisíc, nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

 

• STROJNÍ OBSLUHA PÁSOVÉHO RYPADLA
Požadováno: Strojní průkaz (popřípadě lze zajistit u firmy), příslušné řidičské oprávnění sk. B, praxe v oboru vítána, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a časová flexibilita, vzdělání - odborné vyučení bez maturity. 

Co společnost může nabídnout: Stálou práci ve stabilní společnosti na HPP, dobré pracovní podmínky, mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení 180 až 300 korun na hodinu, měsíční prémie, stravenky, po odpracovaném prvním roce prémie 20 tisíc, nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

 

• STROJNÍ OBSLUHA SACÍHO BAGRU
Požadováno: Příslušné řidičské oprávnění min. sk. B, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a časová flexibilita, vzdělání odborné vyučení bez maturity. 

Co společnost může nabídnout: Stálou práci ve stabilní společnosti na HPP, dobré pracovní podmínky, mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení 25 až 50 tisíc korun měsíčně, měsíční prémie, stravenky, po odpracovaném prvním roce prémie 20 tisíc, nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. 

 

• ZÁMEČNÍK
Požadováno: Svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a časová flexibilita, vzdělání - odborné vyučení bez maturity.

Co společnost může nabídnout: Stálou práci ve stabilní společnosti na HPP, dobré pracovní podmínky, mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení 180 až 300 korun na hodinu, měsíční prémie, stravenky, po odpracovaném prvním roce prémie 20 tisíc, nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. 

 

• STAVBYVEDOUCÍ / MISTR VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB
Požadováno: Praxe min. 5 let, SŠ/VŠ v oboru, řidičský průkaz sk. B, odolnost vůči stresu, samostatnost, vedení pracovního kolektivu, koordinace řemesel, administrativní vedení stavby, komunikace se subdodavateli a investory.

Co společnost může nabídnout: Stálou práci na HPP, plat v rozmezí 50-80 tisíc Kč, výkonnostní odměny, PC, telefon, stravné, osobní automobil pro soukromé účely.

 

Zaujala vás nabídka? V tom případě zašlete životopis na email kocvarova@hydrokov.cz, případě volejte na telefonní číslo 737 212 310.

Zavřít

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální nabídka práce

Společnost HYDRO & KOV hledá nové kolegy do svého mladého týmu.
Podívejte se na přehled nabízených pozic.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout